MEIST

Miks Tööohutuspartner!

Tööohutuspartner on loodud 2017 aastal eesmärgiga pakkuda  laia valikut kõrge kvaliteediga töö-ja isikukaitsevahendeid ning äri-ja reklaamrõivaid kombineerides need vajadusel parima tikitud logo või sõnumiga ning seda põhimõttel et hea ei pea olema kallis.

Meie valikus on nii tulekindlad rõivad, kõrgnähtav ehk HiViz kaitseriietus, igapäevased töökindad, kaitsekiivrid, kaitseprillid, tööjalatsid jpm. Meie pakutavad tooted mitte ainult ei vasta kliendi vajadusetele  ja tööstusharu nõuetele vaid igal võimalikul moel ka ületab nende ootusi. Oleme uhked oma suurepärase klienditeeninduse ja konkurentsivõimelise hinnapoliitika üle.

 

 

 

 

 

Kus me asume!

Meie esinduskauplus ja tikkimistöökoda asub Rakveres, Jaama 11 - kus saab tutvuda kvaliteetse tootevalikuga sellistelt brandidelt nagu PortwestProjob3MJalasWortex, Malfini, Rimeck, Chemsplash, Puma jpt. Kohapeal võtame vastu tellimused masintikkimiseks nii oma kui ka meilt soetatud tekstiilidele. Tikkimiseks kasutame professionaalseid Tajima tikkimismasinaid, milledesse oleme investeerinud sellisel määral et suudame täita ka suurimad tellimused tootes kuni 11 tikandit üheaegselt tagamaks veelgi kiiremad tarneajad. Kliente teenindame üle Eesti erinevatest sektoritest, olgu selleks tööstus, ehitus, teenindus, meditsiin vmt. ning kaubad tarnime pakiautomaatidesse või kulleriga nii Eestis kui ka Soome

 

Meie kogemus ütleb, et klientide vajadused on erinevad, mistõttu läheneme oma klientidele individuaalselt leidmaks parimad lahendused sisuka koostöö tulemusel.

Anna Filippova
Kõik tikkimisest!
Karin Mõttus
Töö-ja isikukaitsevahendid, äri-ja reklaamrõivad