BENNON Commodore Light talvesaapad

77.16 + KM 22%

Teeni 154 punkti selle toote ostuga.

BENNON Commodore Light taktikalised saapad O2 on mugavad, kerged ja vastupidavad. REGI-TEX® veekindla membraaniga täisnahast saabastel on kahekomponentne PU/PU välistald, mis on õli-, külma- ja libisemiskindel (SRC) ning absorbeerib põrutusi. Saapad on 100% metallivabad. Antistaatiliste omadustega saabastel on paelte kinnitamine kiire ja mugav. Universaalse otstarbega saapad sobivad aastaringseks kasutamiseks.

Taktikalised saapad vastavad EN ISO 20347: 2012 tööjalanõu üldstandardile.

BENNONI missiooniks on pakkuda töö- ja turvajalanõusid, mida on mugav ja hea kanda nii rasket tööd tehes kui ka vaba aega nautides. Jalanõude tootmisel kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale ja kõrgtasemelist tehnoloogiat, et pakkuda suurepärast kaitset ja mugavust.

  • EN ISO 20347 O2 SRC FO CI WR
  • Pealismaterjal – veekindel täisnahk, 1,8 – 2,0 mm
  • Vooder – veekindel ja hingav REGI-TEX® membraan
  • Sisetald – WARRIOR
  • Välistald – SPARTACUS PU/PU
  • Kaal – 715 gr/saabas (suurus 42)
Õlikindel välistald
Antistaatilised omadused
Energiat absorbeeriv kannaosa
Kasuta 9414 punkti selle toote ostmiseks!

Lisainfo

Suurus

41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Brand

Bennon

BENNON® ja ADAMANT® - Tšehhi kaubamärgid peegeldavad tänu oma toodete valikule, nii hinnas kui kvaliteedis, turunõudlust.  BENNON® ja ADAMANT® kollektsioonid hõlmavad enamasti töö ja turvajalatseid kuid ka muid välisjalatseid. Saadaval on mudelid mis on sobilikud ka vaba-aja veetmiseks, sportimiseks jmt. The BENNON® toodete valikus on paelad, tallad, jalatsite hooldustarvikud jmt. BENNON® koosneb kollektsioonidest mis pakuvad klientidele lisandväärtust läbi kõrgekvaliteetsetest materjalidest toodetud toodetest. Kaubamärgi moto,“EXPERIENCE OF EXPERTS”,  ehk „ ekspertide kogemused“ väljendab selgelt seda et keskendutakse rahulolevatele kliendisuhetele eesmärgiga tekitada neis soov ikka ja jälle tagasi tulla ostma vastupidavaid ja kauakestvaid tooteid.