BENNON sportlik tööking TORPEDO S1P turvaelementidega

54.84 + KM 22%

Teeni 110 punkti selle toote ostuga.

BENNON TORPEDO sportlik turvaking S1P on kerge, hingav ja mugav. Kingad on avatud madala profiiliga ja valmistatud kaasaegsetest kergetest materjalidest. Turvajalanõud teeb eriliseks SAFE&AIR tehnoloogia, kus on kombineeritud sisemine hingav tekstiilikiht pealmise tugevdatud võrkmaterjaliga. Tööjalanõudel on alumiiniumist turvanina ja komposiitmaterjalist naelatõke välistallas. Antistaatiliste omadustega jalanõudel on õlikindel välistald ja põrutust absorbeeriv kannaosa. Sobivad kandmiseks nii tööl kui ka sportlikuks vaba aja veetmiseks.

BENNON turvakingad vastavad EN ISO 20345: 2011 turvajalatsi professionaalse kasutamise standardile (löögitaluvus 200J).

BENNONI missiooniks on pakkuda töö- ja turvajalanõusid, mida on mugav ja hea kanda nii rasket tööd tehes kui ka vaba aega nautides. Jalanõude tootmisel kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale ja kõrgtasemelist tehnoloogiat, et pakkuda suurepärast kaitset ja mugavust.

  • EN ISO 20345: 2011 S1P SRC
  • Pealismaterial – KPU + tekstiilvõrk
  • Tald – kahekihiline, phylon/kumm, õlikindel
  • Sisetald – anatoomilise kujuga ABSORBA PLUS
  • Varvaste kaitse/naelatõke – alumiinium/kevlar
  • Energiat absorbeeriv kannaosa
  • Antistaatilised omadused
Kasuta 6691 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: Z61147v65 Kategooriad: ,

Lisainfo

Suurus

37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Brand

Bennon

BENNON® ja ADAMANT® - Tšehhi kaubamärgid peegeldavad tänu oma toodete valikule, nii hinnas kui kvaliteedis, turunõudlust.  BENNON® ja ADAMANT® kollektsioonid hõlmavad enamasti töö ja turvajalatseid kuid ka muid välisjalatseid. Saadaval on mudelid mis on sobilikud ka vaba-aja veetmiseks, sportimiseks jmt. The BENNON® toodete valikus on paelad, tallad, jalatsite hooldustarvikud jmt. BENNON® koosneb kollektsioonidest mis pakuvad klientidele lisandväärtust läbi kõrgekvaliteetsetest materjalidest toodetud toodetest. Kaubamärgi moto,“EXPERIENCE OF EXPERTS”,  ehk „ ekspertide kogemused“ väljendab selgelt seda et keskendutakse rahulolevatele kliendisuhetele eesmärgiga tekitada neis soov ikka ja jälle tagasi tulla ostma vastupidavaid ja kauakestvaid tooteid.