BENNON STINGER ESD S3 turvakingad

79.06 + KM 22%

Teeni 158 punkti selle toote ostuga.

BENNON STINGER ESD S3 turvakingad on väga kerged, madala profiiliga ja kaasaegse väljanägemisega. Turvakinga varbakaitse sisaldab Nano karbonfiibrit, mis aitab parandada jalanõu kaalujaotust ning Kevlarist vahetald tagab naelatõkke ehk torkekindluse. Parema hingavuse saavutamiseks on kasutatud jalanõu väliskihis hüdrofoobset kanga segu. Jalatsid muudavad veelgi mugavamaks geelist pehmendused sisetalla kannaosas ning Atop kiirkinnitus, mis asendab kingapaelasid. Sportlikud turvakingad sobivad nii sise- kui ka välistingimustesse.

BENNONI missiooniks on pakkuda töö- ja turvajalanõusid, mida on mugav ja hea kanda nii rasket tööd tehes kui ka vaba aega nautides. Jalanõude tootmisel kasutatakse vaid kvaliteetseid materjale ja kõrgtasemelist tehnoloogiat, et pakkuda suurepärast kaitset ja mugavust.
  • Hüppeliigese toestus
  • Talla materjal – EVA/kumm
 
Energiat absorbeeriv kannaosa
Õlikindel välistald
Metallivaba komposiidist varvastekaitse
Mittemetallist komposiidist naelatõke
ESD
Kasuta 9645 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: Z83102 Kategooriad: ,

Lisainfo

Suurus

39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Brand

Bennon

BENNON® ja ADAMANT® - Tšehhi kaubamärgid peegeldavad tänu oma toodete valikule, nii hinnas kui kvaliteedis, turunõudlust.  BENNON® ja ADAMANT® kollektsioonid hõlmavad enamasti töö ja turvajalatseid kuid ka muid välisjalatseid. Saadaval on mudelid mis on sobilikud ka vaba-aja veetmiseks, sportimiseks jmt. The BENNON® toodete valikus on paelad, tallad, jalatsite hooldustarvikud jmt. BENNON® koosneb kollektsioonidest mis pakuvad klientidele lisandväärtust läbi kõrgekvaliteetsetest materjalidest toodetud toodetest. Kaubamärgi moto,“EXPERIENCE OF EXPERTS”,  ehk „ ekspertide kogemused“ väljendab selgelt seda et keskendutakse rahulolevatele kliendisuhetele eesmärgiga tekitada neis soov ikka ja jälle tagasi tulla ostma vastupidavaid ja kauakestvaid tooteid.