COVERGUARD POLAIRE fliisjakk, tumehall, 340gr/m2

20.16 + KM 22%

Teeni 40 punkti selle toote ostuga.

COVERGUARD POLAIRE fliisjakk sobib suurepäraselt teiseks kihiks talvistes tingimustes. Soojal ja kergel jakil on ees pikk lukk ning külgedel kaks lukuga taskut. Jaki alumine osa on kummiga pingutatav, mis aitab hoida keha soojas. Kõrge kaelus kaitseb külma tuule eest.

Fliisjakk omab standardit EN 14058:2004 – kaitseriided jahedate tingimuste vastu.

COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD® tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.

  • Materjal – polar fliis 100% polüester; 340 g/m2
  • EN14058:2004
Kasuta 2460 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Lisainfo

Suurus

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Brand

Coverguard

Coverguard tööriiete sari nii soojaks kui külmaks hooajaks. COVERGUARD® pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi, mitmekülgseid ja mugavaid töörõivaid taskukohaste hindadega. Nende töörõivad vastavad ka kõige rangematele standarditele, et pakkuda oma klientidele parimat kaitset. COVERGUARD® tootevalikust leiab tööpükse, -ülikondasid ja jakke, mis sobivad kasutamiseks nii töökeskkonnas kui ka vaba aega veetes.