Nailon/spandeks kootud sõrmikud nitriilvahust kattega ja nitriilpunktidega.

2.64 + KM 22%

Teeni 5 punkti selle toote ostuga.

Kirjeldus: Nailon/spandex töökindad (15g), ¾ kaetud hingava mikrovahustatud nitriiliga ja mikropunktidega peopesas. Mikrovahustatud nitriilkate sobib tööks kergete õlidega, tagab hea haardumise ja on suurepärase kulumiskindluse ja hingavusega. Õmblusteta kudum ja ergonoomiline disain tagavad maksimaalse mugavuse ja minimaalse käte väsimuse. Mikropunktid peopesas suurendavad kinnaste haarduvust, vastupidavust ja pakuvad paremat pehmendust korduvates ja täpsust nõudvates tööprotsessides.

Kasutusalad: Sobivad  kasutamiseks  kokkupuutel abrasiivsete materjalidega, samuti libadate ja õliste esemete käsitlemiseks. Tootmine ja tööstus, montaaž, üldine hooldus, ehitus, transport ja logistika, aiandus, kodumajapidamine jne.

EN 388:2016 mehaaniline vastupidavus: kulumiskindlus 4/4, lõikekindlus 1/5, rebimiskindlus 3/4, torkekindlus 1/4, ISO lõikekindlus X (ehk ei esitatud testimiseks).

Kasuta 322 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: 6247-6250 Kategooriad: , ,

Lisainfo

Suurused

7, 8, 9, 10, 11, 12

Brand

Wortex

Wortex® on pika ajalooga kodumaine bränd, mille tooteid iseloomustab vastupidavus, funktsionaalsus, mugavus ja taskukohasus. Wortex® valikusse kuuluvad tööriided ja töökindad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.