HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid 30 dB

126.05 + KM 22%

Teeni 252 punkti selle toote ostuga.

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid. Müratase tööstuskeskkonnas võib tõsiselt kahjustada sealviibijate kuulmist ja heaolu. Samas on kriitiliselt oluline, et töötaja oleks ümbritseva keskkonnaga kursis (näiteks kuuleks hoiatussignaale) ja saaks inimestega suhelda. Honeywell Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid, samal ajal võimendades teisi olulisi helisid (s.h inimhääled, hoiatussignaalid jne). Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, filtreerides ümbritsevaid helisid 82 dB piires. Need sobivad kasutamiseks ehitusele, autotööstusesse ja teistesse kõrge müratasemega keskkondadesse.

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid vastavad EN 352 kuulmiskaitse üldnõuete standardile

Müratase tööstuskeskkonnas võib tõsiselt kahjustada sealviibijate kuulmist ja heaolu. Samas on kriitiliselt oluline, et töötaja oleks ümbritseva keskkonnaga kursis (näiteks kuuleks hoiatussignaale) ja saaks inimestega suhelda. Honeywell Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid summutavad efektiivselt valjud kahjulikud impulsshelid, samal ajal võimendades teisi olulisi helisid (s.h inimhääled, hoiatussignaalid jne). Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, filtreerides ümbritsevaid helisid 82 dB piires. Need sobivad kasutamiseks ehitusele, autotööstusesse ja teistesse kõrge müratasemega keskkondadesse.

HONEYWELL HOWARD LEIGHT Impact In-Ear Pro aktiivkõrvaklapid vastavad EN 352 kuulmiskaitse üldnõuete standardile. 

  • EN 352-2:2020; EN 352-7:2020; EN 352-9:2020; EN 352-10:2020
  • Kõrvaklapid kaitsevad ohtliku ja häiriva müra eest, filtreerides ümbritsevaid helisid 82 dB piires
  • Aktiivkõrvaklapid võimendavad töötaja jaoks olulisi helisid, s.h inimhääled, hoiatussignaalid jne
  • Turul saadaolevatest aktiivkõrvaklappidest ühed kõrgeima müra summutusväärtusega (SNR 30 dB)
  • Võimalus ühendada telefoniga läbi Bluetoothi
  • Komplektis on kaasas kompaktne lukuga suletav hoiustamiskarp, erinevate suurustega kõrvaklapi otsikud, USB-C laetav liitium aku, USB laadija
  • Laadimisaeg 2h
  • Aku kestvus 10h
Kasuta 15378 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: - Kategooriad: ,

Lisainfo

Värv

must, oranz

Brand

Honeywell

Honeywell on Fortune 100 hulka kuuluv ettevõte, kelle sortimenti kuuluvad ka täisvalik töökindaid, turvajalatseid, isikukaitsevahendeid, kukkumiskaitsevarustust jms.