L.Brador 1570 Aero PB 3/4 lühikesed püksid (piraadipüksid) ripptaskutega

93.40 + KM 22%

Teeni 187 punkti selle toote ostuga.

Piraadipüksid on inspireeritud välitööstuse nõuetele vastavatest ja vastupidavatest mudelitest. Püksid on elastsed, lahedad ja vastupidavad. Sellel mudelil on just õiged taskud ja detailid.

Parima vastupidavuse tagamiseks on rkasutusel puuvillane / polüesterkangas. Hea liikuvuse, mugavuse ja ventilatsiooni tagamiseks on elastne materjal ees, taga ja põlvede esiosast. 4-s suunas veniv materjal ja tihedam istuvus tagavad paremini keha jälgiva toote ning kandjale täiustatud mugavuse. Eelvormitud põlved tagavad vajaliku painduvuse. Tugevdatud põlvekaitsed venivast Kevlarist lisa vastupidavuseks. Tugevdatud ripptaskud. Uuendatud taskud.

 

Kasuta 11395 punkti selle toote ostmiseks!
Tootekood: 125PB Kategooriad: , ,

Lisainfo

Suurus

44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Värvus

Must

Brand

L.Brador

Kvaliteetsed L.Brador tööriided ja tööjalanõud on valmistatud spetsiaalselt ehitus ja tööstussektorile. Tööriiete kohandamisel ja arendamisel teeb L.Brador tihedalt koostööd klientidega. Nii tagavad nad, et riided on funktsionaalsed ja istuvad hästi. L.Brador tööpäeva sisuks on teha teie tööpäev paremaks. Kui tunnete end terve tööpäeva jooksul hästi, siis tunnete end hästi ka terve tööelu jooksul. L.Bradori jaoks on oluline, et hea disain ja läbimõeldud funktsionaalsus käivad alati käsikäes!