TOODETEST

Milleks töökindad ja ohutusrõivastus kasulikud on?

  1. Ohutu töökeskkonna loojad ja hoidjad. Nagu juba eelpool räägitud, siis tagavad kvaliteetsed töökindad turvalise ja hästi hoitud töökeskkonna. Olgu selleks siis oma suvila või eramaja, kus parasjagu remonti tehakse või mõni suurem ehitusobjekt. Näiteks aitavad töökindad vältida torke- ja lõikehaavu, kriimustusi ja põletusi. Spetsiaalsed töökindad kaitsevad bakterite ja viiruste eest, kuid ka ohtlike ainete, mis võivad nahka ärritada või põletada ning ekstreemse külma ja kuuma eest.
  2. Kirjutavad firma kestva eduloo. Seostub eelmise punktiga. Hästi tagatud turvaline töökeskkond viib Sinu firma kestvale kasvule. Kuidas nii? Meeskond, mis võtab turvalisuse ja ohutuse nõudeid tõsiselt, ei kannata töövõimet -ja tulemusi pärssivate õnnetuste tagajärjel. Vastupidi ‒ nad teevad järjepidevalt head tööd, mis viib omakorda firma majandustulemused kasvule. Põhjus on lihtne: tiim tunneb end tänu korrektsele ohutusrõivastusele ja töökinnastele turvaliselt, nad ei tunne vajadust töökohta vahetada. See omakorda aitab hoida oskuslikku ja pikaajalise kogemusega töötajaid, kes tunnevad oma tööd, ettevõtet ja selle kliente läbi ja lõhki.
  3. Aitavad hoida head mainet. Brändi maine on tänases konkurentsitihedas ärikeskkonnas olulisem, kui kunagi varem. Isegi väike plekk võib muidu hea maine kiirelt ja kestvalt ära rikkuda. Ajakirjandusele meeldivad lood, kus mõni suurfirma ei ole oma tööohutuse alaseid kohustusi piisavalt hästi täitnud, keegi on kannatada saanud ning vastutajat nahutatakse siis selle eest avalikkuse ees korralikult.

Suuruste tabelid